Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Аналіз стану наповнення веб-сайту Шацького районного суду

Волинської області за 2017 рік

З метою забезпечення гласності та відкритості своєї діяльності, а також на виконання ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Шацький районний суд Волинської області забезпечує розміщення і постійне оновлення інформації для громадян на власній веб-сторінці, яка функціонує на офіційному веб-порталі «Судова влада України».

На виконання доручення ТУ ДСА України в Волинській області у Шацькому районному суді проведено аналіз стану наповнення офіційної веб-сторінки Шацького районного суду Волинської області інформаційними матеріалами, її доступності та повноти змісту за 2017 рік.

Відповідно до наказу суду від 08 травня 2017 року № 25/01-06.1 «Про призначення відповідальних за осіб з питань адміністрування та постійного оновлення інформації на веб-сайті Шацького районного суду Волинської області у мережі Інтернет відповідальним за адміністрування і постійне оновлення інформації на веб-сайті Шацького районного суду Волинської області визначено головного спеціаліста даного суду Семенюка Є.В.

Контроль за вказаною ділянкою роботи здійснює керівник апарату суду Мохончук Т.А., яким крім того аналізується актуальність інформації і повнота наповнення веб-сайту.

Відповідно до Регламенту інформаційного наповнення веб-порталу "Судова влада України" (наказ Державної судової адміністрації України від 17.02.2014р. № 30) приведено у відповідність сторінку Шацького районного суду веб-порталу "Судова влада України".

Протягом 2017 року, керівником апарату та головним спеціалістом вживалися вичерпні заходи щодо наповнення веб-сайту актуальною та змістовною інформацією.

На виконання п.5  Рішення ради суддів загальних судів від 28 лютого 2013 року № 12 на офіційному веб-сайті Шацького районного суду Волинської області розміщена інформація, яка підлягає оприлюдненню на веб-сторінці судів веб-порталу судової влади України. Всі рубрики створені та наповнені інформацією.

Загалом упродовж 2017 року на веб-сторінці Шацького районного суду було поновлено та доповнено новою інформацією ряд рубрик, а саме:

                  З викладеного можна зробити висновок, що стан інформаційного наповнення веб - сайту Шацького районного суду в частині організаційного забезпечення функціонування здійснюється на належному рівні. Інформація постійно оновлюється, здійснюється контроль за даним напрямком роботи.

 

 

Керівник апарату  Шацького районного суду

Волинської області                                                                                                      Т.А.Мохончук

 

Семенюк 209 91